رزومه

تاریخچه

مهر ۹۲ -تا کنون

فعالیت مستمر در حوزه طراحی لباس

مشهد – اصفهان – تهران – یزد

من در حال حاضر در شهر تاریخی اصفهان مشغول به فعالیتی های گوناگون در زمینه طراحی لباس هستم. خلاقیت اصل اساسی کار من است. حدود ده سال است که فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده‌ام و هم اکنون نیز در زمینه خیاطی و طراحی لباس بطور کاملا تخصصی مشغول به کار هستم. طی سالیان اخیر چندین دوره تخصصی را در محضر اساتید بزرگی گذرانده ام که بطور اختصار در ادامه نام برده خواهند شد. کسب تجربه در محضر اساتیدی همچون ; جناب پرفسور کریم فیضی (طراح خاندان سلطنتی دانمارک) در موسسه KARIM DESIGN ، سرکارخانم Anna Vorrosاز دانشگاه Mod Art فرانسه ، سرکارخانم semiye bottan در دانشگاه  Islik university ترکیه ، سرکاخانم غزاله بهمنی ( مالک برند clothome) در موسسه مد و هنر آرتا با کسب مدرک Harvard Cert Universal  . هم اکنون نیز در حال همکاری با سرکارخانم مرجان زمانی در استان اصفهان در برند MZ هستم.

دی ۹۶ – تا کنون

تدریس طراحی و خیاطی

آموزشگاه فنی و حرفه ای و خصوصی

من حدود ۳ سال است که در کنار سایر فعالیت های خود به عنوان مدرس این رشته نیز در آموزشگاه های فنی حرفه ای و همچنین بطور خصوصی شروع بکار نموده ام. از این بازه یک دوره خیاطی در آموزشگاه فرآفن فنی و حرفه ای تدریس نموده ام و زمان باقی مانده را نیز دوره های خیاطی و طراحی بصورت خصوصی در شهرهای اصفهان و مشهد  نیز تدریس کرده ام.

۱۳۹۶

همکاری با موسسه مدآرت فرانسه

دانشگاه مدآرت فرانسه

من بعنوان همکار طراح و الگوساز درکنار موسسه مدآرت پاریس در نمایشگاه مداکس سال ۱۳۹۷ در اصفهان حضور داشتم . سرپرست های  تیم سرکارخانم آناوروس و سرکارخانم شهلا یاری بخت جزو همکاران فراموش نشدنی من هستند .

تحصیلات

۱۳۹۴

کاردانی طراحی و دوخت

دانشگاه الزهرا (س) – مشهد

من با رتبه تک رقمی (رتبه ۹) کنکور کاردانی موفق به ورود به دانشگاه الزهرا بصورت روزانه شدم و مسائل پایه و اصولی طراحی و دوخت لباس را در دانشگاه الزهرا مطالعه کردم. من دوره کاردانی را در این دانشگاه با معدل ۱۶/۰۵ گذراندم. در نگاه بقیه شاید بنظر طراحی لباس رشته آینده داری نیست، اما من عاشق کارم هستم و از پیشرفت خودم و سایر همکارانم اطمینان دارم.

۱۳۹۶

کارشناسی تکنولوژی و طراحی دوخت

دانشکده فنی دختران سمیه – نجف آباد اصفهان

من با کسب رتبه  مدرک کارشناسی خود را از دانشکده فنی دختران سمیه نجف آباد استان اصفهان با معدل کل ۱۶/۸۱ دریافت کردم. همچنین پایان نامه خود را در این دوره  با موضوع : بررسی هنر مقرنس کاری در معماری ایران و کاربرد آن در طراحی و اجرای لباس مجلسی بانوان با نمره ۲۰ دفاع نمودم.

۱۳۹۷ تا کنون

کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس

دانشگاه علم و هنر یزد – اردکان

من تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس در دانشگاه علم و هنر یزد واحد اردکان شروع کردم. هم اکنون در جدال و تلاش و انجام پایان نامه خود  برای به اتمام رساندن این مقطع هستم. موضوع پایان نامه من در این مقطع از تحصیلاتم ، مطالعه تحلیلی هنر چیدمان در آثار هنرمندان حوزه لباس و معدل کل من تا کنون در مقطع کارشناسی ارشد ، ۱۷/۶۵ می باشد.

دانلود رزومه

مهارت های نرم افزاری

فتوشاپ

مارولوس

کلو تری دی

جمینی

مهارت های طراحی

طراحی با آبرنگ

طراحی با مداد رنگی

طراحی با مارکر

مهارت های خیاطی و الگو سازی

الگوسازی با نرم افزار

دوخت

نظرات دیگران

آنا وروسی

آنا وروس

استاد دانشگاه مدآرت فرانسه

زهرا دختر خوش قلب و پرتلاشی است. استعداد و ذوق او در الگوسازی و طراحی برای من جذاب بود.من در طی همکاری با او در نمایشگاه مداکس و در دوره های دانشگاه مدآرت فرانسه شناخت خوبی از او پیدا کردم و  به او افتخار می کنم که او را به عنوان طراح لباس فعال در ایران  میبینم.

غزال بهمنی

غزاله بهمنی

طراح مد و لباس و مالک برند clotho

خانم فلاحت واقعا ذهن خلاقی دارد، من این موضوع رو در جریان دوره های موسسه مد و هنر آرتا دریافتم ، او در این دوره عنوان طراح برتر مد و لباس کشور را در سال ۱۳۹۸ نیز کسب کرد که به او تبریک می گویم.

کریم فیضی

پرفسور کریم فیضی

طراح خاندان سلطنتی دانمارک

او واقعا گیرایی و درک خارق العاده ای دارد. در دوره ای که در جزیره کیش بعنوان مدرس الگو سازی و طراحی ایشان حضور داشتم، ایشان جزو بهترین هنرآموزان این دوره بودند که با نمره بالایی مدرک خود را از موسسه من دریافت کردند.

میترا تمجیدی زهرا فلاحت

میترا تمجیدی

سینماگر ، محقق ، طراح لباس

زهرا من جمله استعدادهای جوان کشورمان در حوزه طراحی لباس است. من در سومین دوره جشنواره مد و لباس سی‌پال که او را دیدم، طرح لباس قندیل او موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر در بخش لباس مفهومی مد و معماری جشنواره سی‌پال شده بود، مطمئناً او پتانسل زیادی برای کسب موفقیت دارد.